1 grudnia 2013

KONKURS :)

KONKURS

Choinka, bombki, aniołki i inne świąteczne ozdoby

 


Regulamin:
 1. Organizatorem konkursu jest FroggMi oraz  Kreatywnie w domu
 2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które w większym czy mniejszym stopniu będą miały wkład w wykonane zadanie konkursowe. Uczestnikiem konkursu jest natomiast rodzic – osoba pełnoletnia, która sprawuje opiekę prawną nad dzieckiem.
 3. Konkurs polega na stworzeniu trójwymiarowej choinki/bombki/aniołka/dowolnej ozdoby świątecznej z dowolnego materiału i w dowolnym rozmiarze.
 4. Dziecko tworzy pracę konkursową samodzielnie lub z pomocą rodzica.
 5. Pamiętajcie, że podczas oceny pracy pod uwagę będzie brana przede wszystkim Wasza kreatywność. Im mniej oczywiste tworzywo, z którego wykonacie pracę, tym większa szansa na nagrodę. Nie musimy Wam chyba podpowiadać z czego ma być wykonana praca... możliwości jest na prawdę wiele. Zdajemy się na Waszą wyobraźnię i ogromną kreatywność, którą posiadacie i pewnie nawet o niej nie wiecie, że ją macie! Oczywiście poza tym liczy się estetyka wykonania.
 6. Należy przesłać dwa zdjęcia konkursowe na adres kreatywniewdomu@gmail.com
  • zdjęcia przedstawiające proces twórczy, kiedy dziecko tworzy lub pomaga tworzyć pracę konkursową (kolaż) - zdjęcie podpisujemy imieniem i nazwiskiem osoby zgłaszającej (np. Jan Kowalski_1)
  • zdjęcie wykonanej pracy z autorem w tle - zdjęcie podpisujemy imieniem i nazwiskiem osoby zgłaszającej (np. Jan Kowalski_2
  •  
  W temacie zgłoszenia wpisujemy KONKURS. W zgłoszeniu należy podać imię i wiek dziecka/dzieci, które wykonało pracę. Należy również zamieścić informację, z jakiego materiału wykonano pracę konkursową. Dodatkowo prosimy o link do profilu, gdzie udostępniono plakat konkursowy.  
 7. W KONKURSIE PRACE, KTÓRE BIORĄ/BRAŁY UDZIAŁ W INNYCH KONKURSACH NIE ZOSTANĄ NAGRODZONE. DOTYCZY RÓWNIEŻ PUBLIKACJI NA BLOGACH/STRONACH. INNE UJĘCIE PRACY NA ZDJĘCIU TO WCIĄŻ TA SAMA PRACA!
 8. Jedna rodzina może zgłosić jedną pracę konkursową niezależnie od tego ile dzieci jest w rodzinie. STWÓRZCIE WSPÓLNIE RODZINNĄ PRACĘ.
 9. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć jury czyli my organizatorzy wraz ze sponsorami wybierzemy zwycięzców. Nagrody zostaną rozdane wg. uznania organizatorów i sponsorów tj. może zdarzyć się sytuacja, że jedna osoba wygra nagrodę od 2-3 sponsorów. Nagroda specjalna trafi w ręce autora, który zdaniem sponsora nagrody wykona najbardziej ciekawą pracę... pracę, która nas wszystkich powali na kolana. Jeśli natomiast uznamy, że żadna praca nie spełnia miana tej "naj" nagroda specjalna zostanie uszczuplona. Jednak wierzymy w Was i Wasze zaangażowanie że tak się nie stanie!
 10. Każdy uczestnik konkursu WYSYŁAJĄC PRACĘ WYRAŻASZ ZGODĘ, aby nadesłane zdjęcia wraz z podpisami zostały zamieszczone na blogach organizatorów konkursu, na ich fan page (w albumie konkursowym) oraz w materiałach sponsora nagród.
 11. Album konkursowy będzie dostępny wyłącznie na fan page Kreatywnie w domu, FroggMi będzie go jedynie udostępniać na swoim profilu FB.  GALERIA
 12. Udostępniamy plakat konkursowy, który znajduje się TUTAJ
 13. Konkurs trwa od 02 grudnia 2013r. do 15 grudnia 2013r.
 14. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.
 15. Nagrody zostaną wysłane przez organizatora i sponsorów na adres wskazany przez uczestnika w terminie dwóch tygodni od dnia ogłoszenia wyników.
 16. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.
 17. Kreatywnie w domu oraz FroggMi nie bierze odpowiedzialności za wykorzystywanie zdjęć konkursowych przez osoby do tego nie powołane. Zabrania się kopiowania, wysyłania i jakiegokolwiek wykorzystywania zdjęć przez osoby, które nie mają do nich praw autorskich.
 18. Nie byłoby konkursu, gdyby nie nasi cudowni sponsorzy… tak więc podziękujmy im i pokażmy jak bardzo ich lubimy… like obowiązkowe dla sponsorów :P nas nie musicie lubić!  
 19. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji w której wygrana osoba po ogłoszeniu wyników nie lubi danego sponsora, nagrodzimy kolejna osobę.
 20. Nagrody w konkursie są umieszczone na blogu :  Kreatywnie w domu

Z PEWNYCH POWODÓW (czyt.osobistych,życiowych) CAŁY KONKURS ZOSTANIE PRZEPROWADZONY PRZEZ KwD/ FROGGMI BĘDZIE UDOST. ALBUM ITP. W RAZIE PYTAŃ ŚMIAŁO PISAĆ do Mnie ;)

Dużo czytania... jeszcze więcej oglądania...
Wszystkim życzymy udanej zabawy przy tworzeniu prac konkursowych!
Warto się z nami bawić?

POWODZENIA!!!

5 komentarzy:

 1. lubimy kreatywne konkursy - zawsze to pomysł na zabawę, a i można coś wygrać.... postaramy się coś zrobić wspólnymi siłami

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny konkursik..taki świąteczny i zbliżajacy całą rodzinkę :-) cieszę się, ze mogłam zostać jednym ze sponsorów :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. OOOOOOOOOOO TO MY JUZ MYSLIMY CO TU STWORZYC .... HMMMMM ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ?czy zamiast robic kolaz bo nie umiem,mozna 2 zdjecia wyslac po prostu?

  OdpowiedzUsuń